Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


    SaMp.DiaVoLa.Ro

    avatar
    SilviuDVL


    Mesaje : 2
    Data de înscriere : 16/12/2013

    SaMp.DiaVoLa.Ro Empty SaMp.DiaVoLa.Ro

    Mesaj Scris de SilviuDVL Mier Iul 30, 2014 6:58 am

    SaMp.DiaVoLa.Ro 4d7a4bca1b
    HostName: SaMp.DiaVoLa.Ro - http://wWw.DiaVoLa.Ro
    Address:  samp.diavola.ro:7777
    Players:  91 / 100
    Ping: 14
    Mode:  DiaVoLa MySQL™ v1.2
    Map: LosSantos ONLY[/center]

    SaMp.DiaVoLa.Ro este un server de San Andreas Multiplayer deschis in urma cu cativa ani, acesta nu este nici RPG nici Godfather cum sunt majoritatea serverelor din Romania, ci vine cu ceva nou, ceva mai bun, serverul contine elemente si de RPG si de Godfather, ceva mai unic.

    Job-uri:
    SaMp.DiaVoLa.Ro PNxueRu

    Factiuni:
    SaMp.DiaVoLa.Ro 5eNphEe

    Biz-uri:
    SaMp.DiaVoLa.Ro Y9iUZkx
    Mai multe detalii gasiti in joc si pe UCP --> www.diavola.ro/samp

    Cand intrati in joc dupa ce treceti de tutorial folositi comanda /ajutor sau /needhelp [text] pentru a chema un helper sa va prezinte serverul. Aceste comenzi le puteti folosi de fiecare data cand aveti nevoie de ajutor (intrebari etc.)

    Puteti cumpara masina personala cu o simpla cerere pe forum (trebuie sa aveti minim level 5 si 10.000.000$ ) 

    In fiecare zi se fac eventuri gen: Last Man Standing , Last Car Standing , Ultimul om pe avion , Duele Deagle si multe altele.
    Am adaugat minieventul cu servieta , hunting event (ultimul care se inscrie trebuie vanat , cine il omoara castiga o suma de bani) , curse cu masini / biciclete / scutere / monster pe trasee diferite.
    Avem sistem de /robbank (sparge banca) si /robatm (Sparge bancomatul) --> Banca si bancomatul merg sparte intre orele 10:00 si 23:00 nu se stie ora exacta cand merge sparta banca (e random). Daca spargeti banca trebuie sa va duceti la punctul rosu de pe harta si castigati banii care i-ati furat din banca/bancomat.

    Va las pe voi sa descoperiti mai multe pe server. Va asteptam cu mare drag !

      Data/ora curentă este: Lun Apr 29, 2024 6:15 am